Co oznacza zniesiona lordoza w tym badaniu?

Opis badania RTG: kregoslup w pozycji z glowa przygieta pozostaje ze zniesiona lordoza i objawem strunowym a trzon C3 jest nieznacznie przemieszczony do przodu W pozycji z glowa odgieta trzon C3 przemieszcza sie ku tylowi.Co to oznacza w jezyku laika? Uczeszczam na masaze kregoslupa,ale moje samopoczucie uleglo nieznacznej poprawie. Co mogloby mi przyniesc wyrazna ulge w bolu?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena zdj rtg aby moc się wypowiedzieć. Proponuje udac się do lekarza zlecającego powyzsze badania