Co oznaczają bardzo mocne, codzienne skurcze łydek i ud obu nóg?

Proszę o pomoc. Mój Tata 63lata. Od kilku lat ma bardzo mocne codzienne skurcze łydek i ud obu nóg. Najczęściej w nocy albo po przeciągnięciu się lub po małym nawet wysiłku. To nie sa normalne skurcze. Skórcz łydki dosłownie wsysa łydkę tak że jej objętość zmniejsza się o połowę i staje się twarda jak głaz. Musimy ją masować uderzać ok 3,4min po czym puszcza. Ból niesamowity. Magnez, potas mega nawet dawki nie pomagają. Żyły, tętnice sprawdzone-ok.Kręgosłup przepukliny. Nikt nie może pomóc.

Szanowna Pani, wbrew temu, co mogą powiedzieć niektórzy lekarze, zalecam również konsultacje u lekarza homeopaty (oczywiście po Akademii/Uniwersytecie Medycznym). Jeśli nie pomagają wymienione przez Panią metody (z uwzgl. potasu i magnezu), może pomoże lek o nazwie Cuprum Metallicum. Znam osoby, którym po użyciu granulek tego leku, zanikają opisane objawy (żadne dotychczasowe metody leczenia, np. z uwzgl. potasu i Mg) nie były skuteczne, tylko wspomniany lek (tzw. miedź metaliczna). Żaden inny lekarz (oprócz homeopaty) nie zaleci PAni tego leku, ponieważ w ogóle o nim nie słyszał. To bardzo skuteczny i błyskawicznie likwidujący bolesne skurcze, naturalny lek.

Zalecam również konsultację u lekarza homeopaty (jednocześnie lek. medycyny). W Kielcach jest nim dr Katarzyna Nowak z przychodni 'OMEGA'; bardzo dobra i skuteczna lekarka (lek. med. pracy).

Pozdrawiam