Co oznaczają bóle kręgosłupa, które promieniują do nóg?

Mam 35 lat! Powtarzające się bóle kręgosłupa z promieniowaniem do nóg. W ostatnim czasie bardzo nasilone. Opis rezonansu : systematyczne uwypuklenie krążków międzykręgowych od L3do S1 typu bulging. Co z tym dalej robić! Ból nie do zniesienia, promieniujący do prawej nogi. Bardzo proszę o poradę!

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Dalsze postępowanie polega na rehabilitacji i leczeniu przeciwbólowym. W pewnych sytuacjach może być konieczna operacja. Oczywiście zależy to od stanu klinicznego pacjenta, dlatego o dalszym postępowaniu decyduje lekarz prowadzący.