Co oznaczają duże bole stawów w dłoniach, kolanach, biodrach?

Witam,mam bardzo duże bole stawów w dloniach,kolanach,biodrach.Są one takie jakby wędrujące.Wykluczono boreliozę i inne choroby reumatyczne.Kazdy lekarz mówi co innego,że to jakaś kolagenoza i już nie mam siły gdzie się udać.Proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli lekarz reumatolog wykluciu przyczyną kręgu chorób reumatologicznych to wskazana jest wizyta u lekarza ortopedy