Co oznaczają guzki na błonach śluzowych?

Witam crp 11,5 ob 11 leukocyty 10,40 cholesterol 210. EKG serca w normie usg tetnic szyjnych norma, powiekszony wezeł szyjny lewy 12. Mocz ok, wymaz gardła moczu ok. Cisnienie 140/80. RTG klatki ok. Odczuwam ból z prawej strony gardła na wysokości jabłka adama z boku wyczuwalny mały guzek. Prz przełykaniu dziwna sztywnośc. Sztywność szyi i pisk w uszach, lekki ból odchodzący od ucha jakby przez szyję i żuchwę do barków i klatki piersiowej. Językiem wyczuwalne grudki na błonach śluzowych. Co to ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazane kontrola u laryngologa, może to torbiel boczna szyi?
Pozdrawiam