Co oznaczają kłucia w kostce?

Witam,9 dni temu skręciłam i naderwałam staw skokowy z "możliwością" naderwania wiązadeł(brak usg). Opuchlizna prawie zeszła, utrzymuje się tylko w okolicach kostki z zew i wew. strony. Noszę ortezę, na noc zdejmuję, jednak odczuwam tak jakby kostka "ruszała się" i chwilami odczuwam w stanie spoczynku promieniujące krótkotrwałe "kłucia" w okolicy kostki. Czy mam się niepokoić i jak najszybciej udać się do lekarza? A może to jest "normalne" przy tego typu urazach? Nie jestem zwolenniczką "latania" po lekarzach i robię to w osteczności, dlatego wolę zapytać.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne