Co oznaczają liczne zmiany demializacyjne w płatach mózgu?

witam od kilku lat mam bóle głowy lekarz stwierdził że to migrena wykonałam rezonans który wykazał liczne zmiany demializacyjne w płatach mózgu największa 11mm teraz dochodzą silne bóle pleców i szyi rtg wykazało zmiany zwyrodnieniowe trzonów i dyskopatie c5/c6 nie wiem gdzie szukać pomocy nie wydaje mi się że to jest tylko migrena proszę o poradę jakie badania powinnam jeszcze wykonać

Witam.
Wskazana konsultacja neurologiczna, rozszerzenie diagnostyki o potencjały wywołane i badanie płynu mózgowo-rdzeniowego (badania immunologiczne). Charakter zmian w RM głowy należy wyjaśnić: naczyniowe, demielinizacyjne, czy może inne. RM rdzenia.
Z wyrazami szacunku
W. Łuczkowski