Co oznaczają mroczki w oczach przy cukrzycy?

Witam, mam 32 lata cukrzycę od 24 lat, maultkie wysięki i krwotoki w oczach, retinopatia nie poliferacyjna. Ostatnio mam dziwne obiawy z rana migają mi 3 plamki w jednym oku przez około 2 - 3 minuty, natomiast światło mnie trochę razi. Miałem zapalenie jelit, które obecnie leczę i wyrównanie cukrzycy z HBA1c 9.5 na 6.5 w ciągu niecałego roku. Mogę mieć objawy okulistyczne, neurologiczne lub problemy psychiatryczne (żadnych nie wykluczam). Mam mroczki przed oczami, byłem u okulisty biorę krople i suplementy diety. Angiografię oka mam mieć za miesiąc ponieważ okuliści stwierdzili że nic poważnego się nie dzieje, dzisiaj a właściwie niedawno w dużym stresie mam dziwny objaw: 1. wypieki 2. kolor jasno-żółty (taki mamy na ścianach) i biały jaki i jaskrawe kolory mają różowy odcień jeżeli patrzę się na nie obydwoma oczami skupiony. Proszę o sensowną ocenę i poradę. Michał Nie wiem czy już wariuję czy coś dalej robi się z oczami, proszę o jakąś sensowną ocenę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza okulisty i kierowac się jego zaleceniami