Co oznaczają nawracające kłucia w klatce piersiowej?

Cierpię na powtarzajace się bóle w klatce piersiowej. Kłuje mnie po lewej stronie,odczuwam ucisk nad lewą piersią.W ciągu ostatniego roku takie napady silnego bólu pojawialy się 4 razy.Od tygodnia odczuwam bóle codziennie.Bola takze plecy,rece,barki,szyja.Moge dokładnie wskazac punkt, w którym mnie boli, to taki jakby punktowy ucisk.Wykonywalam EKG w trakcie trwania bolu, bez zmian. Czy powinnam na wszelkie wypadek wykonac dodatkowe badania serca?Jakie? Zyje w duzym stresie,mam zdiagnozowany zespół jelita drażliwego.Nie ma dnia, zebym nie odczuwala bólu w różnych częściach ciala.Zrobilam duzo badan, wszystkie dobre.Robilam kilkakrotnie EKG, usg jamy brzusznej, piersi,ukladu moczowego, przeswietlenie pluc, tomograf jamy brzusznej, kregoslupa, glowy, wyniki z krwi i moczu rowniez dobre.Lekarze patrza na mnie jak na wariatke,a ja nie umiem sobie poradzic z cala sytuacja.

Lek. Michał Lenard

W poszukiwaniu przyczyn Pani objawów sugeruję jeszcze wizytę u reumatologa, który zleci wykonanie dodatkowych badań i być może zdiagnozuje Pani dolegliwości. Pozdrawiam!