Co oznaczają podskórne grudki i nierówności na policzkach?

Dzień dobry, W piątek trzy dni temu miałam wykonywany zabieg z osoczem bogatoplytkowym. Twarz po zabiegu jest w fatalnym stanie wszędzie podskórne grudki i nierówności na policzkach.Na twarzy pojawił się również wysyp. Dodam ze to nie jest mój pierwszy zabieg tego typu. Fakt jest tylko taki,ze zawsze wykonywałam ten zabieg u lekarza w profesjonalnym gabinecie teraz skusiła mnie cena i wykonano mi zabieg w gabinecie kosmetycznym. Proszę o rade bo od dwóch lat pracuje nad wyglądem i jakością skory na twarzy,laser co2 i osocze. Teraz chce mi się płakać ze przez własna głupotę zniszczyłam to nad czym tak długo pracowałam.

Ciężko ocenić problem nie wiedząc go ,,na żywo". Uważam, że w pierwszej kolejności powinna się Pani udać do gabinetu, w którym był wykonywany zabieg. Jeśli nie uzyska Pani konkretnej pomocy- proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej.

Pozdrawiam serdecznie.