Co oznaczają pojedyncze drobnoguzkowe zagęszczenie w szczycie płuca prawego?
Witam proszę o interpretację rtg płuc: Pojedyńcze drobnoguzkowe zagęszczenie w szczycie płuca prawego ( jednocześnie w rzucie 3 żebra-- do różnicowania zmiana płucna i wysepka kostna) Reszta narządów klatki piersiowej i serce bez zmian ogniskowych, bez zageszczeń i w normie. Rtg było robione ponieważ odczuwam ból w klatce piersiowej od kilku dni. Proszę o pomoc za nim udam się z wynikami do lekarza.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Nie ma jednoznacznej przyczyny opisywanych dolegliwości , wskazana wizyta u lekarza chorób płuc a czy było ekg ?