Co oznaczają silne bóle w obrębie odbytu?

Mam silne bóle w odbycie pod koścją łonową icałym jelicie gróbym wdziwny sposób boli także kość krzyżowa boli mnie także w pachwinach mam problemy z wyprużnianiem w stolcu jest durzo białych małych pónktów .Byłem z tym u chirórga który stwierdził zapalenie jelita gróbego zapisał mi Sulfasazin 500 mg oraz przeciwbólow Ppltram Cpmbo 37,5mg 325mg , po 14 dniach nie ma żadnej poprawy jest dużo gożej jestem przy tym bardzo osłabiony ileją sie zemnie strugi potu ponadto cały czaschce mi sie wymiotowaćcotomożebyć

Lek. Tomasz Budlewski

Koniczna wizyta u lek gastroenterologa i odpowiednia diagnostyka