Co oznaczają ślady krwi na papierze toaletowym?

Mam 19lat. Od ponad roku, przy podcieraniu się widzę krew na papierze. Nie mam żadnych bólów, ani swędzenia. Nie za każdym razem pojawia się krew, czasami nie widać jej przez miesiąc, a czasami jest pokazuje się przez cały tydzień.. Co to może być? Prosiłbym o nie wysyłanie mnie od razu do lekarza.

Lek. Tomasz Budlewski

opis najbardziej wskazuje na hemoroidy mimo braku innych objawów. przyczyna także mogą być inne zmiany w odbytnicy i okolicach odbytu dlatego konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego, lekarza po badaniu określi możliwy charakter zmian i zleci ew odpowiednie konsultacje/badania diagnostyczne.