Widoczna krew na odbycie po wypróżnianiu

Od kilku miesięcy widzę krew przy podcieraniu na papierze. Nie boli mnie nic, ani nie swędzi. Krew jest widoczna prawie codziennie. Co to może być? Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Moga to być np. hemoroidy, ale także przyczyn może być wiele, inną możliwością jest szczelina odbytu. Prosze koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie mozna określić odpowiednie dalsze postępowanie.