Co oznaczają takie dolegliwości bólowe kręgosłupa?

Witam, od okołu 4 lat mam dolegliwości bólowe kręgosłupa, od około 2 lat mój stan zdrowia się diametralnie pogorszył, początkowo strzelanie we wszystkich stawach, następnie ból ( bez stanu zapalnego) i osłabienie całego organizmu... Zawsze byłem aktywny fizycznie, okaz zdrowia aż do teraz.. straciłem połowę siły a mięśnie nie są w ogóle wytrzymałe. Wylądowałem w szpitalu, wszystkie badania w normie, poza ck które jest ciągle podwyższone około 1200/400.. aktualnie jestem na AIP. Proszę o pomoc...

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka w kierunku chorób reumatologicznych