Dolegliwości bólowe kończyn górnych i kręgosłupa

Witam. Mam 24 lata i od kilku tygodni mam problem z mięśniami, głównie kończyn, ale także karku i odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Otóż wydają się one bardzo osłabione, niemal wszystkie ruchy wykonywane są skokowo (pochylanie głowy, zgięcie przedramienia, zgięcie nogi w kolanie itp.). Nie mam wielkich dolegliwości bólowych, jednak jeżeli już się pojawiają, to głównie w okolicach karku i nadgarstków. Osłabienie utrudnia mi również pisanie. Jestem przestraszony, że może być to SLA. :(

SLA ma ściśle określone kryteria rozpoznania na które składa się wynik badania neurologicznego tj uszkodzenie górnego i dolnego neuronu ruchowego oraz wynik badania ENG/EMG tj ściśle określone zmiany stwierdzane w tym badaniu.
Proszę zgłosić się na konsultację neurologiczną, przez internet nie zdiagnozuje Pan swoich dolegliwości.