Strzelanie w stawach i dolegliwości bólowe kręgosłupa

Witam. Od 3 lat zmagam się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, od około roku zaczęło mi strzelać we wszystkich stawach, po przebudzeniu jestem cały sztywny, z każdym ruchem słyszę nieustanne strzelanie, mięśnie pleców strasznie pospinane.. W maju tego roku leżałem 10 dni w szpitalu, zrobiono szereg badani,okazało się że to borelioza,( elisa,western blot wszystko się potwierdziło,brałem doksycyklinę przez 3 miesiące,2 tabletki na 24h zero poprawy, stan zdrowia się pogarsza. Proszę o pomoc...:(

Szanowny Panie - postawiona powyżej diagnoza potwierdzona badaniami dodatkowymi wymaga stałego leczenia. Proszę konsultować się ze specjalistą w zakresie chorób zakaźnych - SPECJALIZUJĄCYM się w leczeniu boreliozy. Jak wynika z opisu Pana przypadek wymaga niestandardowego postępowania. Pozdrawiam