Co oznaczają takie krostki z białym płynem?

na członku pojawiają sie co jakis czas czerwone krostki z białym płynem, są one wyciskane lecz pare dni zajmuje powrot do normalnego stanu, czy to normalne?

Dzień dobry,

opisany przez Pana przypadek zalecałabym skonsultować z lekarzem rodzinnym bądź dermatologiem, który będzie miał możliwość zbadać zmianę i postawić odpowiednią diagnozę.

Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wspaniałego dnia