Co oznaczają te problemy z przełykaniem i duszności?

Witam.Nazywam się Marta.Od jakiegoś czasu stwierdzono mi refluks bez zadnych dokładnych badań.Mam problemy z przełykaniem wieczorne duszności oraz drżenie rąk.Od dłuższego już czasu także problemy z miesiączką jest bardzo bolesna oraz bardzo niereguralna.Ostatnio mam także problemy ze wzrokiem.Czasami ale bardzo rzadko pojawiają się zawroty głowy. Prosze o poradę.Lekarze internisci nie robią mi dokładnych badań przepisują tylko leki nie znając dokładnych przyczyn moich dolegliwości..

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie było żadnych badań? Wskazana kontrolna morfologia, tsh, glukoza, jonogram oraz wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam