Co oznaczają wymioty i biały nalot na migdałach?

Witam, mam 27 lat. W piątek zaczęło pobolewac mnie gardło a w niedziele pojechałam na izbę przyjęć z gorączka i silnym bólem gardła. Lekarz przepisał Klacid twierdząc, że to zatoki(mimo,iż nie mam kataru) a gardło aż tak na pewno nie boli. Od poniedziałku czuje się coraz gorzej. Wieczorem doszły wymioty (bardzo gwałtowne) i temperatura powyżej 39 st. Na migdalkach pojawił się biały nalot. Mam problemy z przelykaniem a ból gardła jestznqcznie silniejszy. Czy powinnam udać się ponownie do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak należy udać się do lekarza po ponownym badaniu lekarz okresli dalsze postępowanie