Co oznaczają wymioty i ból głowy po usunięciu woreczka żółciowego?

Witam. Mogę prosić o poradę jestem od 3miesiecy po usunieciu woreczka żółciowego z kamieniami. , od tygodnia wymiotuję tylko czasem wieczorem i czasem popołudniu, od dwóch dni boli mnie głowa, dziś odczuwam bol. W żołądku, ale po paru minutach przeszło,raz mi gorąco raz zimno słabo mi czasem.,od 4dni brak okresu myślałam, że to ciąża, ale wynik negatywny, bo zrobiłam go w dniu spodziewanej miesiączki.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli miesiączka nie wystąpiła proponuje oznaczyć poziom bea hcg i udac się do lekarza rodzinnego , jeżeli nie potwierdzi się ciąża wskazana diagnostyka intrtnistyczna usg jamy brzusznej itp