Co oznaczają wyniki badania krwi w 1 miesiącu ciąży?

Dzień dobry, jestem w 1 miesiącu ciąży i moje wyniki to: TSH 2,760. FT3 to 3,22 (mieści się w normie) Martwi mnie pozwiom Ft4, który wynosi 1,87 a norma dla kobiet w 1 trymestrze to 0,9-15. Anty TG 148,0 a norma to 0-115. anty tpo 15. Do lekarza mam umówioną prywatnie wizytę na 3 pażdziernika, ale chyba do tego czasu oszaleje, martwie się bo mam 33 lata i to moje pierwsza ciąża. Czy moje wyniki są bardzo złe?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki nie są złe, może trochę za wysokie tsh jak na ciążę, powinno być poniżej 2,5.
Pozdrawiam