Co oznaczają wyniki badania na tarczycę u dziewczyny?

Witam Moja dziewczyna właśnie odebrała wyniki badań tarczycy. Wynik TSH to 2.790 mIU/I . Widzę że się mieści w normie ale jej koleżanka, która jest dietetykiem stwierdziła że ten wynik jest typowy dla 50-cio letniej kobiety i nagdała mojej dziewczynie że będzie miała problemy z zajściem w ciążę i może poronić..Proszę o pomoc , bo zaczynam się martwić. Czy koleżanka mojej dziewczyny miała rację ? Pozdrawiam

Witam,
Samo TSH nie daje obrazu stanu tarczycy należy wykonać również badania ft3 ft4 oraz antyTPO.
Pozdrawiam