Co oznaczają wyniki hormonów tarczycy przy depresji i wypadaniu włosów?

Lecze się na depresję i bezsenność jednak nie skutecznie.nie daje już rady do tego włosy wypadają mi garściami bardzo proszę o interpretację wyników tarczycy:TSH 2,09 (z.refercyjny 0,27-4,20). FT4 14,23 (z.r 12,80-20,40)FT3 4,17) (z.r 4,00-6,80) P/C przeciw peroksydazie (ATPO) 14,0 IU/ml (z.r <34,0) P/C antytyreoglobulinowe (ATG) <10,0 U/ml (z.r <115,) mam 25 lat.Posiadam tzw.drugi podbródek waze62 kg. Mam 166 cm wzrostu. Czy wyniki tarczycy są dobre ? Bardzo dziękuję za odpowiedz. Ada.

Co do depresji - z tym można sobie poradzić. Trzeba tylko podjąć decyzję o zmianie, czyli zastąpieniu fałszywych kodów nowymi, prawidłowymi. Wówczas zyska Pani siłę i poczuje, że robi krok na przód. Wtedy oczywiście życie podsuwać będzie Pani nowe zdarzenia, które będą miały sprawdzić czy rzeczywiście jest Pani pewna, że tego chce. I czy naprawdę wierzy Pani w to, co twierdzi.

Tu niezwykle pomocna okazuje się pomoc psychologa, psychoterapeuty. Proszę o taką pomoc dla siebie zadbać.

I proszę pamiętać, że ta depresja to tylko moment próby, to szansa przestąpienia dalej, o szczebel wyżej we własnym rozwoju.

Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia!

Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl