Co oznaczają zawroty głowy jak po alkoholu?

Witam moja żoną ma problemy zdrowotne i nie mam pojęcia co może jej być . Bardzo często zachowuje się jakby była pijana mimo iż nic nie piła, niewyraźnie mówi, zatacza się, zapomina to co się do niej mówi, awanturuje się z byle powodu i do tego śpi bardzo długo przykładowo dziś w nocy spała 12 godzin po 4 godzinach od wstania 1,5 godziny i po 3 godzinach znowu idzie spać bo dalej się źle czuję. Była u jakiegoś lekarza i podobno jest to związane ze stresem brała zastrzyki 3 raz.

Witam Pana. Opisane przez Pana objawy są niepokojące. Moim zdaniem żona powinna być pod stałą opieką lekarską. Wydaje się, że właściwym specjalistą powinien tu być lekarz neurolog. Taka opieka zapewnia właściwą diagnozę oraz leczenie, które ma wpłynąć nie tylko na objawy, ale też na ich przyczynę. Pozdrawiam Pana
http://www.piotrantoniak.pl/

Dzień Dobry panu,

Zachęcam Pana, żeby żona skonsultowała się z neurologiem i endokrynologiem.
O skierowanie na wstępne i pogłębione badania proszę poprosić lekarza pierwszego kontaktu.

Myślę, że te konsultacje wniosą, jaka jest przyczyna objawów Pana żony.

Życzę tylko dobrych wiadomości,
Irena Mielnik-Madej