Dlaczego nie mogę się obudzić?

Witam. Mój problem polega na tym, że cały czas nie mogę rano się obudzić. Mam bardzo twardy sen bo nie słyszę nawet budzika. Czasem gdy próbuje obudzić mnie ktoś z rodziny to nawet nie pamiętam jego próby a niby coś mu odpowiedziałem. Naprawdę trzeba mnie wyciągnąć z łóżka bym musiał się obudzić i zacząć funkcjonowac. Ostatnio spałem 15 godzin. Nie biorę żadnych leków i jestem zdrowy lecz ten twardy sen sprawia mi duże problemy. Z góry dziękuję za pomoc.

Witam Pana. Być może twardy sen jest pewnym komunikatem, który daje Pana organizm. Może potrzebuje on większej regeneracji. Trudno mi wnioskować na podstawie Pana opisu czy monitoruje Pan na bieżąco stan swojego zdrowia. Napisał Pan, że jest zdrowy i nie zażywa żadnych leków jednak czy to oznacza systematyczne badanie stanu swojego zdrowia? Proponuję szukać przyczyny dwutorowo. Jeden tor to badania, które może zlecić lekarz a drugi tor to kontakt z psychologiem. Dopiero rozpoznanie źródeł pozwoli szukać skutecznego sposobu by Panu pomóc. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Dzień Dobry Panu,

Zachęcam Pana do konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje Pana
na pogłębioną diagnostykę, żeby ustalić przyczynę potrzeby u Pana takiej ilości snu.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej