Czy można zrobić rzeźbę i siłę przy stosowaniu leku Resetin, Clonazepan i Convulex?

Dobry wieczór.Czy mam szansę na zrobienie siły i żeźby chodząc na siłownię regularnie przy braniu rexetinu 30mg dziennie i clonazepan już tylko 2mg,(uzależnienie) i convulex600mg dziennie?Czy jest możliwość zrobienia siły? bo klon osłabia mięśnie a rexetin kości :( Choruję na nerwicę lękową i silną fobię społeczną:( po klonie jest lepiej i mogę szybko iść na siłownie puki tłumi fobie i działa. Jak to wygląda? Dziękuję.

Witam Pana. W Pana poście dużo jest o lekach, które Pan przyjmuje i ich działaniu. Brakuje mi informacji czy korzysta Pan poza farmakoterapią z oddziaływań psychologicznych. Włączenie ich w Pana leczenie może przynieść poprawę, zaś sama farmakoterapia może okazać się nieskuteczna. Jeśli nie korzysta Pan z pomocy psychologicznej proszę o niej porozmawiać ze swoim lekarzem. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Dzień Dobry Panu,

Może trochę nie odpowiadając na Pana pytanie...

Mocno zachęcam Pana do łagodnego potraktowania samego siebie...

Życzę Panu tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej