Co oznaczają zlewne poty, bezsenność i uczucie drżenia?
Witam od dłuższego czasu towarzyszą mi okropne zlewne poty ,uczucie osłabienia , bezsenność i uczucie drżenia ciała lekarz stwierdził nerwice biorę seronil 15 mg , leczę sie na niedoczynność tsh wzrosło na 13,80 więc podwyższono mi dawkę na 150 letrox , oprócz tego mam badania krwi ok po za podniesioną lipazą trzustkową 78 przy normie 59 przy dobrej amulazie lekarze ,mówią ze to nie od trzustki usg w porządku .nie wiem gdzie szukać przyczyny nerwica tarczyca czy trzustka objawy nie ustępują.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Witam Panią
Jeżeli lekarze stwierdzili u Pani nerwicę,
to zapewne tak jest. Objawy, które Pani opisuje
często towarzyszą zaburzeniom nerwicowym.
W leczeniu nerwicy i jej konsekwencji
doskonale sprawdza się psychoterapia.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy,
ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie