Co po wypalaniu nadżerek można być bezpłodną?

Witam , byłam nie dawno u ginekologa który wykonał mi zabieg wypalenia nadrzerki . nigdy nie byłam w ciąży a słyszałam że to powoduje nie plodność . wykonał mi zabieg chodź nie wyrażałam na to zgody o niczym nie wiedziałam kazał sie polozyc i nie ruszac . czy będe bezpłodna przez ten zabieg ??

Lek. Katarzyna Szymczak

Ryzyko że przez ten zabieg będzie pani bezpłodna jest raczej niewielkie.
Pozdrawiam