Dwurożna macica z przegrodą a szansa na donoszenie ciąży

Czy z dwurożna macicy z przegroda będe miała szanse donosić ciąże ? 6 tyg temu poroniłam w 8 tyg ciąży , zdiagnozowano u mnie wadę macicy czy to było przyczyna poronienia ? Co robić dalej ?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

macica dwukrotny to wada wrodzona. Może ona być powodem poronienia. Na temat szansy odnoszenia ciąży może wypowiedzieć się ginekolog po zbadaniu Pani i wykonaniu usg.

Pozdrawiam.