Donoszenie ciąży przy dwurożności z przegrodą

Witam . Chciałam sie dowiedziec czy jest mozliwe donoszenie ciąży jesli mam wade macicy, dwuroznosc z przegroda. Pierwsze dziecko ur w 2013 r, corka jest wczesniakiem urodzonym w 26 tc, podczas ciecia cesrskiego wykryto w/w wade macicy. Przed corka, mialam 3 poronienia. Czy są wogole przypadki donoszenia ciąży dokonca?

Lek. Tomasz Budlewski

zależy od dokładnej lokalizacji wady. proszę koniecznie udac się dolekarza ginekologa.