Co pomaga na swędzące uszy?

Ciagle swedza mnie uszy. Jak nie moglam wytrzymac to drapalam je w srodku paleczkami ale wtedy pojawia sie bol. Swedza ze nie moge spac. Co mam poradzic? To trwa juz dluzszy czas. Kiedys doktorka dala mi na to cue ale nie pomoglo. Smierdzaca wydzielina jest.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają tło zapalno-infekcyjne. Koniecznie proszę skonsultować się z lekarzem, najlepiej specjalistą otolaryngologiem, który oceni uszy, co będzie podstawą do dalszego leczenia.