Co powinienem zrobić, zażyć Depakine 250?

Zażyeam regularnie depakine 500, codziennie, rano 500 i wieczór 500. Z takiego powodu, że 3 lata temu rozdrażniłem swój układ nerwowy przez bezsenność. Dziś rano, nie jestem pewien czy zażyłem już lek, czy nie. Co powinienem zrobić, zażyć 250? Jakie mogą być skutki gdy w trakcie regularnego zażywania raz przedawkuję dobową dawkę o 500? Proszę o szybkie opinie doświadczonych neurologów

Witam!
Nic się nie stanie jak sporadycznie przyjmie Pan o 1 tabl. 500 mg więcej. Ale zaleconego dawkowania niech się Pan trzyma na przyszłość.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.