Co powinna zrobić osoba, która od pół roku ma biegunkę?

Witam mój problem polega na tym że ciągle mam rozróżnienie już tak pół roku i teraz mi się nasiliło bardziej rozwolnienie u od pół roku biorę ciągle stoperan żeby rozwolnienie nie mieć co takiej sytuacji mam zrobić bo to bardzo męczące dla mnie jest.

Trzeba znaleźć przyczynę. Częstą przyczyną jest nietolerancja laktozy. Jesli dieta eliminacyjna - bez laktozy - nie pomoże, to diagnostyka może być skomplikowana, dlatego trzeba się zgłosić do gastroenterologa.