Co powoduj kłucie w prawym boku?

Zaczynam odczuwać lekkie kłócie w prawym boku co zjem to mi się odbija tak od trzech dni.mam jakby zgaga odbija mi się żółcią czym mogę to leczyc

Lek. Tomasz Budlewski

zgłosić się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność wizyty u gastroenterologa, i wykonanie gastroskopii, wykonanie usg jamy brzusznej.