Co powoduje ataki potliwości, bólu w klatce piersiowej, trudności z oddychaniem i rozwolnienie przy zapaleniu mięśnia sercowego?

Witam panie doktorze mam zapalenie mięśnia sercowego biorę nedal i zofiren. Ale kilka razy juz bylam u lekarza i rozkłada ręce bo mowi ze niewie z czego to. Często robi mi sie slabo,oblewa mnie pot,w klatce piersiowej mnie pali,czasem zle mi sie oddycha, potem dostaje rozwolnienia(pierw myślałam ze to ze strachu ale powtarza sie)nawet 4x. I jezeli dopadnie mnie w dzien to bardzo chce mu się spać i zasypiam na godzinę lub dluzej. Z czym to moze być związane?? Dzieje mi sie tak czasem co 2dzien.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję skontrolować hormony tarczycy, morfologię i glukozę, może to któraś z tych przyczyn.
Pozdrawiam