Co powoduje bóle pod żebrami z lewej strony?

Witam. Boli mnie pod żebrami po lewej stronie od miesiąca. Byłem u lekarza rodzinnego i powiedział że to od żołądka. Dostałem na żołądek tabletki jakaś 14 dniowa kuracja. Mam również straszne wzdęcia. Morfologia i OB idealne. Mam od dłuższego czasu straszne problemy i mocny stres. Boli również gdy mocniej oddycham i gdy przekręcam się. Proszę o poradę. Boję się że to może być jakiś rak

Lek. Tomasz Budlewski

Wystąpienie choroby nowotworowej jest małoprawdopodobne rączką wiek nie jest niemożliwe. Jeżeli dolegliwości są związane ze stresem można podejrzewać zespol jelita drażliwego. Proponuję zgłosić się do lekarza Gastroenterologa