Co powoduje bóle w prawej części podbrzusza?

Witam mam 34 lata. Od ok. 2 tygodni mam bóle w prawej części podbrzusza - okolice wątroby. Od kilku dni po jedzeniu pojawiają się wzdęcia. Od wczoraj pojawił się refluks żołądkowo-przełykowy (po jedzeniu czuję jak pokarm mi wraca do przełyku, czuję tzw. kluski w gardle). Po za tym swędzi mnie ciało już od dłuższego czasu głównie wieczorem. Słyszałem, że może to oznaczać coś z wątrobą. Wszystko mi się nałożyło co to może ozaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

oznacza to że należy udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania z krwi.