Co powoduje brak orgazmu podczas seksu oralnego?

mam problem mianowicie nie mogę dojść podczas gdy ona robi mi loda lub ręką a podczas seksu klasycznego nie ma z tym problemu zaznaczam ze zeby dojść ja musze robić to szybciej co ze mną jest nie tak???

Dzień dobry.

Nie wszystkim muszą w podobny sposób odpowiadać różnorakie konfiguracje i sposoby uzyskiwania satysfakcji seksualnej. Możliwe, że tzw. coitus, czyli stosunek genitalno-genitalny jest dla Pana po prostu optymalny, czyli najbardziej zadowalający.

Wydaje się więc, że nie ma żadnego powodu, by się zamartwiać - tym bardziej, że jako ludzie, w zasadzie biologicznie "stworzeni" zostaliśmy do uprawiania, jak to Pan nazwał, klasycznego seksu. Można też powiedzieć w pewnym uproszczeniu, że inne odmiany uzyskiwania seksualnego spełnienia są już wynikiem poszukiwania dodatkowych wrażeń, a wrażenia te - podobnie jak gusty - mogą być zróżnicowane.

Pozdrawiam.