Co powoduje duszący kaszel i chrypkę?

Przez 3msc miałam duszący kaszel suchy rano i wieczorem, chrypka, duszności, żółty język. Wykonane badania: videoskopia krtani, morfologia, testy alergiczne podstawowe, spirometria, krztusiec, mykoplazma, rtg płuc, tsh. Wyszło tylko podwyższone EOS. Obecnie ból żołądka po jedzeniu– wtedy pojawia się ciężkość na żołądku i duszności, aż mi się odbije, ciągle odbijanie, pieczenie języka, temp. 37,2. Brałam nolpaze 2 tyg ale objawy większe, schudłam 5kg w miesiąc, mam dużo stresów, proszę o pomoc.

Dzień dobry. Często zwiększona ekspozycja na stres może wywołać objawy somatyczne, które Pani opisuje. Jeżeli diagnostyka medyczna nie wykazuje żadnych nieprawidłowości w tym zakresie, polecam Pani umówienie się na konsultację psychologiczną. Poprawne określenie przyczyn Pani niedyspozycji pozwoli na znalezienie rozwiązań terapeutycznych i umiejętne ich prowadzenie wyposaży Panią w strategie radzenia sobie z wymaganiami. Pozdrawiam serdecznie.