Co powoduje dyskomfort na linii żeber?

Witam, od dłuższego czasu (ponad 2 tygodnie) odczuwam dyskomfort na lini żeber, podczas brania oddechu nic mnie nie boli, duszności nie mam, z sercem ok.Bolą mnie plecy od odcinka szyjnego do piersiowego. To uczucie pojawia się też w żołądku. Jest to uczucie takiego bąbla, czasami bardziej po lewej stronie, czasami po prawej. Bardzo mnie to niepokoi. Konsultowałam to z lekarzem jednak lekarz wydawał mi się być niekompetentny, bo stwierdził jedynie, ze to nerwica nie zapisując mi żadnych leków.

Witam
Całkiem możliwe, ze to symptomy nerwicy, jednak jeśli lekarz nie zainteresował się tym, to może warto skorzystać jeszcze z porady innego lekarza i jeśli on potwierdzi, ze to nerwica, to wówczas polecam psychoterapię u doświadczonego terapeuty, aby z nim rozkminować krok po kroku to, co powoduje te dolegliwości, co w konsekwencji przyczyni sie do ustąpienia tych objawów.
Pozdrawiam
Anna Szyda