Co powoduje dyskomfort w okolicach odbytu?

Witam, Od paru dni czuję dyskomfort w okolicach odbytu. Zrobiłem zdjęcie i widać na nim rankę, czym można to smarować aby się zagoiło ? Pracuję w ciągu dnia bardzo długo przy komputerze w pozycji siedzącej-czy to może mieć wpływ na to ? Dołączam link do zdjęcia, ponieważ nie ma opcji załączenia: Link do zdjecia : https://www.easypaste.org/file/mIdYUTqZ/Screenshot.2018-01-03-14-10-50.png?lang=pl

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i ocena czy powyższą zmiana jest tylko miejscowa czy też wynika z hemoroidów następnie odpowiednie leczenie