Co powoduje łomotanie serca?

Witam,28 lat 76kg, niecałe 2 lata temu miałem robione badanie krwi ponieważ odczuwałem pieczenie z lewej strony za zebrami w dolnej części i lomotanie serca, napady niskiego ciśnienia 90/60.Wszystko ok poza podwyższonym cholesterolem 290. EKG też w porządku. Teraz serce lomocze mi kilka razy w ciągu godziny, zdarza się że jakiś czas jest spokój. Do tego szybko się męczę i mam momenty ze nagle psuje mi się wzrok. Wcześniej lomotanie serca zdarzało się zadziej, teraz częściej, podczas EKG było nor

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna ocena EKG oraz założenie Holtera przynajmniej na 24 h. Proponuję udać się do lekarza kardiologa