Co powoduje mrowienie całego ciała i złe samopoczucie?

Mrowienie całego ciała ucisk w kl piersiwej zle samopoczucie bole głowy uczucie ciężkości drętwienie tak sie dzieje jyz od 2 lat robiłam badania i sa ok czy to może być nerwica biorę od 3 miesięcy citabax 20 i nic mi nie lepiej a nawet gorzej

Dzień dobry,
rozumiem, że objawy, które Pani posiada są bardzo uciążliwe. Oczywiście mogą to być objawy nerwicowe. Jeżeli bierze już Pani leki, to znaczy że była Pani z tym problemem u lekarza psychiatry? Jeśli tak, to warto wybrać się ponownie, być może powinna Pani zwiększyć dawkę lub zmienić lek. Nie każdy lek przynosi zamierzony skutek. Niestety leki przede wszystkim powinny tłumić objawy, nie leczą nerwicy. Warto pomyśleć o psychoterapii. Konieczne jest znaleźć przyczynę zaburzeń. Na ogół osoby chorujące na nerwice mają problem z wyrażaniem złości, tłumią emocje. Warto zastanowić się czy właśnie Pani w ten sposób nie funkcjonuje. Życzę powodzenia.
Pozdrawiam A. Pacia

Witam Panią. Opisane przez Panią objawy mogą być typowe jako reakcja na obecny stres w Pani życiu lub na sytuacje stresowe w przeszłości, które miały charakter traumatyczny. Jeśli moja hipoteza jest prawdziwa to leki będą nieskuteczne. Będzie Pani wówczas potrzebowała specjalisty, który pomoże Pani wypracować skuteczne sposoby radzenia sobie ze stresem i/lub pracującego z objawami traumy. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/