Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co powoduje mrowienie stopy w pozycji siedzącej?

Od ponad tyg mrowieją mi stopy w pozycji siedzacej szczeglnie lewa noga i stopa. Byłam u neurologa zalecił rezonans . Boje się ze mogę być chora na sm. Ale zauważyłam że jak udami nie dotykam krzesła to trochę mniej mrowieje mi stopa.czasem tez boli mnie w zgieciu kolan. Czy oprócz sm i chorób neurologicznych mogę mieć problem z zylami? Mam 25lat i od 6lat prace biurowa siedząca. Proszę o odpowiedź ponieważ bardzo się boje ze choruje na sm.
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Dziecko autystyczne w przedszkolu

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o przebywaniu dziecka autystycznego w przedszkolu.

Witam!
To wcale nie musi być groźna sprawa. Istotną wiadomością jest mniejsze drętwienie jeżeli nie ma ucisku na tylną część ud! Doznania czuciowe, które Pani przeszkadzają, mogą mieć wiele przyczyn: naczyniowe, nerwy obwodowe i wiele innych. Zalecony RM głowy należy zrobić - wyjaśni część istotnych spraw. Należy też zrobić badanie krwi z poziomami cukru, mocznika, elektrolitów i innych. Nie zapominajmy o TSH. Przed Panią kupa roboty. Problem należy rozwiązać, bo już zostało zasiane ziarno niepokoju! Mogą to być również sprawy nerwicowe!
Powodzenia
W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy