Co powoduje nagłe poty i drżenie rąk?

Witam. Parę dni temu nagle zrobiło mi się gorąco, oblał mnie zimny pot i zaczęły mi drżeć ręce. Potrwało to z pół minuty i do tej pory nie było powtórki. Byłem dzisiaj na badaniu krwi i wynik glukozy na czczo wyszedł 85 (nie pamiętam jakie jednostki ale w zakresie referencyjnym niska norma to 90). Niestety przed tym badaniem miałem dużo stresu i nieprzespaną noc więc zastanawiam się czy przypadkiem ten zaniżony wynik nie był przez to niewyspanie. Czy to są początki cukrzycy albo hipoglikemii?

Dzień dobry. Gdy jesteśmy narażeni na stres również wzrasta zużycie cukru. Być może opisane przez Pana objawy mają podłoże psychologiczne. Proszę skonsultować się z psychologiem, który da Panu pomocne wskazówki oraz zaproponuje ewentualne oddziaływania terapeutyczne. Pozdrawiam.