Co powoduje problemy z przełykaniem u 8-latki?

Witam potrzebuje porady gastrolog córka ma 8 lat od 3 tygodni mówi że nie może przełykac czyli stałe pokarmy płynne pije np je budyń zupy bez makaronu warzyw ziemniaków zje np. Naleśniki zblenderowanych nie chce tylko poczuje coś twardszego wypluwa miała teraz robiona gastroskopie wszystko czysto nic nie ma w przełyku i dalej laryngolog też nic nie wykazał a ona dalej nie może przełykac, chce jeść jest głodna ale nie chce przełykac próbuje ale nie może nie wiem co jest przyczyną bierze leki na

Lek. Tomasz Budlewski

Jakie leki przyjmuje dziecko? Opis wskazuje na przyczynę bardziej psychogenna .