Co powoduje światłobłyski w oku?

Dzień dobry. Mój problem polega na tym, iż pojawiły się światło błyski w oku błyski kolorów, kreski paski też widzę muchę na oku. Choruje na MPD mam uszkodzony nerw wzrokowy słaby wzrok. Czy istnieje jakaś możliwość zmniejszenia objawów dyskomfortu miałem wykonywane badania i nie stwierdzono nic poza tym co wynika z mojej choroby, którą ciężko leczyć, występują też bóle oczu. Czy mogli by Państwo polecić okulistę dobrego z okolic bielska? Za informacje i pomoc z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej udac się do swojego lekarza rodzinnego aby polecił okulisty blisko miejsca zamieszkania