Co robić, kiedy chcę się kochać i członek odmawia posłuszeństwa?

Mam 17 lat i chce uprawiać seks z moją dziewczyną, ale wydaje mi się, a nawet jestem pewien, że nie mogę się przełamać. Chyba boję się tego. Czy lek na potencję to dobre rozwiązanie? Jeśli tak to zażywać normalna dawkę?
17 LAT ponad rok temu

Witam!
Stosowanie jakiegokolwiek środka stymulującego erekcję nie rozwiąże Twoich wątpliwości co do sensu rozpoczęcia współżycia. Decyzja ta powinna być poprzedzona dialogiem z partnerką oraz zupełnym przekonaniem, pozbawionym wyraźnych obaw.
Pozdrawiam