Nie staje mi przy partnerce - co robić?

Witam! Mam 20 lat i nigdy nie uprawiałem seksu. Planuję zrobić to z kobietą, którą kocham od dawna jednak dopiero niedawno się z nią zszedłem. Wcześniej zanim z nią byłem podczas różnych pieszczot uzyskiwałem erekcję jak przy nikim innym. Dalej ona mnie podnieca, jednak od kiedy dowiedziałem się, że ona swój pierwszy raz ma już za sobą (jest młodsza), nie jestem w stanie uzyskać erekcji. Jest ona tylko na początku, a potem systematycznie zanika i stresuję się i czekam aż mi stanie z powrotem. Moim zdaniem ona chyba za mało angażuje się w to, a po drugie boję się że jej poprzednik był lepszy niż ja. Kiedy pocieram mojego członka uzyskuję z powrotem erekcję, jednak jest ona tylko chwilowa. Proszę o pomoc.
20 LAT ponad rok temu

Witaj!

Zapewne przyczyną zaburzenia erekcji w Twoim wypadku jest obawa o niepowodzenie w zbliżeniu z partnerką oraz o to, że zostaniesz narażony na niekorzystne porównania z jej poprzednim partnerem.
Sytuacja ta potęguje stres, zwłaszcza w chwilach intymnych, co z kolei skutecznie może uniemożliwić osiągnięcie wzwodu. W pierwszej kolejności zalecam dialog z partnerką oraz odprężenie. Jeżeli jednak objaw nie ustąpi samoistnie, najpewniej konieczna będzie konsultacja psychologiczna.

Pozdrawiam